MİLTAR ALAN TARAMA CİHAZI

AVRUPA DEDEKTÖRDEN 

MİLTAR ELEKTRONİK ALAN TARAMA CİHAZI

MİLTAR  ALAN TARAMA CİHAZI ,ELEKTRONİK SİSTEM GELİŞMİŞ ALAN TARAYICI.

 


ALAN TARAMA CİHAZLARI özellikle gömülü veya uzun zaman önce kaybolan değerli metalleri ve boşlukları kısa sürede  tespit etmeleri için geliştirilmiştir. 

 

 MİLTAR ALAN TARAMA geniş arazilerde definecilerin en iyi dostudur. bilindiği üzere definecilerin arazide en çok zorlandığı konu uzak mesafelerdeki altın,define ,boşluk gibi yapıların tespitidir. dedektör ve yeraltı görüntüleme cihazları bilindiği üzere sadece aranlan noktanın bilgisini vermektedir. işte bu yüzden geniş arazilerde alan taramanın faydası çok yüksektir.  MİLTAR ALAN TARAMA CİHAZI geniş arazilerde define ve boşlukların tespitinde sınıfının en iyi alan tarama cihazıdır. İSTER TEK KİŞİLİK -İSTER ÇİFT KİŞİLİK KULLANIM ÖZELLİĞİNE SAHİP olan MİLTAR ALAN TARAYICI size define ve boşlukların yerini en kısa sürede tespit etmenize yardım eder. 

500 metrekare alan tarama mesafesi yapının büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 6 metre derinliğe sahiptir (bu derinlik gömülerin büyüklüğüne göre değişmektedir)

MİLTAR ELEKTRONİK ALAN TARAMA Cihazınızdaki elektronik frekans kutusu aradığınız nesneye göre ayarlanabilir. örneğin sadece altın araması yapmak istiyorsanız kutu üzerindeki menüyü altın (gold) moduna almanız yeterli olacaktır.Aratmak istediğiniz elementi algılayan ve en doğru frekansı sunarak arama işlemine başlayan MİLTAR kısa sürede sizi doğru yere götürecektir . istediğiniz frekans değerini seçin ve ne aramak istiyorsanız onu arayın

    


Diğer alan taramaların etkilendiği mineral ve sert zemin etkileri  MİLTAR ile size sorun olmaktan çıkacaktır. mineralli arazilerde ve sert zemin yapılarında MİLTAR ALAN TARAMA mükemmel sonuç vermektedir.

 
MİLTAR ALAN TARAMA tek kişilik kullanım özelliğinin yanı sıra çift kişilik kullanım özelliği sayesinde arazinin olumsuz etmenleri olan aşırı rüzgar cihazınızı etkilemeyecektir. tutma aparatlarının ergonomisi özel alaşımlı tellerin uzunluk mesafesi hassas oranlarla imal edilerek arazide veriminizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlayacaktır.MİLTAR  ALAN TARAMA elektronik çalışmasının yanı sıra 2 sisteme daha sahiptir.


Mevcut üretilen alan tarama cihazlarının çoğunda tutma aparatları içerisine özel ilaçlar koyulmaktadır. Fakat Maalesef incelediğimiz birçok alan tarama cihazının tutma aparatlarında ilaç kullanılmamaktadır. Yada tek tip ucuz bir malzeme koyularak kullanıcı mağdur edilmektedir. 

MİLTAR ALAN TARAMA Tutma aparatlarının içerisinde 2 si sıvı olmak üzeri toplam 7 farklı ilaç koyulmaktadır.. Dilerseniz bizi arayarak bu ilaçlarla ilgili bilgi alabilirsiniz. bu ilaçlar sizin arazide maximum netice almanızı kolaylaştıracaktır. 
MİLTAR ALAN TARAMA Ayrıca özel haznesi sayesinde yine diğer alan tarama cihazlarından farklı bir avantaj sağlamaktadır.. Dilerseniz elektronik kutu + 7 ilaçla beraber size özel üretilmiş olan cihazın özel hazne bölümüne kendi aramak istediğiniz nesneyi koyarak cihazınızı sadece o nesneye duyarlı hale getirebilirsiniz.Arama istediğiniz Numuneyi haznesine koymanız yeterli olacaktır.MİLTAR ALAN TARAMA size arazide define ve boşlukları en kısa sürede en kesin sonuçla bulmanız amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir.

 
SİZDE EN İYİ ALAN TARAMA CİHAZI OLAN MİLTAR ALAN TARAMA CİHAZIYLA TANIŞMAK VE KULLANMAK İSTİYORSANIZ BİZİ ARAYABİLİR MAĞAZAMIZA GELEREK DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.MİLTAR ALAN TARAMA CİHAZI ÖZELLİKLERİ

* İSTER TEKLİ KULLANIM İSTER ÇİFTLİ KULLANIM

 * 4 ARAMA MODU + TEST MODU LEDLİ EKRAN PANELİ

* ALTIN -GÜMÜŞ - BOŞLUK - TÜM METALL - TEST METAL NULMA ÖZELLİĞİ

* OTOMATİK HAVA-TOPRAK AYARI

* 500 METREKARE ALAN TARAMA MESAFESİ

* MAXİMUM DERİNLİK ÖZELLİĞİ (sınıfının en derin alan taraması)

* ELEKTRONİK KUTU FREKANS SİSTEMİ

* İSTEDİĞİNİZ MODDA ÇALIŞMA İMKANI

* 7 İLAÇ ÖZELİĞİ (haznelerinde 7 çeşit ilaç bulunmaktadır)

* ARAMAK İSTEDİĞİNİZ NESNEYİ KOYMANIZ İÇİN ÖZEL HAZNE

* 9 VOLT PİL İLE ÇALIŞMAKTADIR

* ÖZEL ERGONOMİK ELEKTRONİK KUTUSU ,BELE ASKILI SİSTEM.


AYRINTILI BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0216 652 2 444
0532 652 33 02
0538 810 29 29
0542 797 76 26

Adres : Atatürk mah. alemdağ cad. güneş iş merkezi. no 24/ 9 ÜMRANİYE İSTANBUL